Van Gogh Edition
Коробочка з творчим набором та подарунками для поціновувачів живопису Вінцента Ван Гога.
Van Gogh Edition
У коробочці ви знайдете:

  • Набір для хенмейду «Starry Night» — інтерпретація на тему однієї з найвідоміших робіт Ван Гога. 7−10 хвилин на виготовлення.
  • Мінімалістичний блокнот та олівець Faber-Castell. Два предмети — простих, наче збирачі картопель з картин Вінцента, але без них не обійдеться жодна творча особистість.
  • Колекцію стікер-ноутів з мотивами картин Ван Гога та декоративний тейп з принтом "Зоряна ніч". П'ять файних речей, що прикрасять будь-який робочий стіл, а також допоможуть оформити класну листівку за якихось пару хвилин.
  • Оригінальний конверт (1 з 4х варіантів) з бланком паперу. Вінцент Ван Гог відомий не лише як художник. Його проникливі листи до брата Тео розбирали на цитати задовго до появи статусів у Фейсбуці. Не дивуйтесь, якщо побачивши цю річ, Ви одразу захочете відіслати комусь теплого листа. Зробіть це неодмінно.
  • Бонус для теплих творчих вечорів ;)
550
грн
грн
КОРОБОЧКА ТОБІ ПІДХОДИТЬ, ЯКЩО...
Ти любиш Ван Гога
Якщо ти можеш годинами дивитись на вогонь, воду, та "Зоряну ніч", цей бокс саме для тебе. Канцелярія за мотивами картин Вінцента буде радувати око на робочому столі та станеться в нагоді, коли потрібно оформити листівку, подарунок, а може й запис у щоденнику.
ТИ ЛЮБИШ, КОЛИ ПРОСТО
Хендмейд-світильник з набору виготовляється дуже швидко, але результат не розчарує. Ти зможеш створити милий предмет декору, який до того ж можна з часом трансформувати у снігову кулю або фоторамку (подробиці дивись в інста профілі @createfulbox).
ТИ ЛЮБИШ ОРИГІНАЛЬНІ ПОДАРУНКИ
Дарувати чи отримувати — не так важливо. Головне, що Createful Box Van Gogh стане одним з тих особливих дарунків, що запам'ятовуються надовго.
VAN GOGH EDITION
ПОМРІЄМО В ЗОРЯНУ НІЧ?
грн
грн
ДИВИСЬ, ТУТ ЩЕ БАГАТО ЦІКАВОГО!
Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Доставка безкоштовна в будь-яку точку України!*

Креативна пошта співпрацює з Новою Поштою та Укрпоштою, але можлива відправка іншими перевізниками, якщо конче треба.

Якщо із коробочкою щось трапилось в дорозі, або Ви розчаровані набором, повідомте мене і я зроблю заміну пошкодженого боксу або поверну Вам кошти.

*на всі товари окрім календарив та листівок
ПІБ Отримувача
На чиє імя оформити відправлення?
Телефон отримувача
Номер для оформлення посилки
Імейл замовника
Для комунікації стосовно Вашого замовлення
Місто доставки
Відділення Нової Пошти
Бажаєте доставку Укрпоштою?
Оберіть спосіб оплати
Цей сайт використовує файли кукі, щоби забезпечити найзручніший та найбільш якісний сервіс для вас.
Close
COPYRIGHT CREATEFUL BOX
All photo and video materials belong to their owners and are used for demonstration purposes only. Please do not use them in commercial projects.
Made on
Tilda